Aktualności

Tekst wystąpienia we Lwowie.

Ciechocinek 26.04.2006r.
Szanowni Państwo – Drodzy Ukraińscy Sąsiedzi!    
Przyjechaliśmy do Państwa w celu szerszego przekazania Wam najważniejszej dla każdego człowieka wiedzy, która w Polsce się pojawiła.
Skorzystało z tej wiedzy kilka milionów ludzi w ponad 90 krajach. Dla każdego człowieka, który się z ta wiedzą zapoznał, zrozumiał i zastosował w praktyce, przyniosła ona szereg korzyści, niemożliwych do uzyskania w żaden inny sposób.
     Skąd się ta wiedza wzięła?.
Po ukończeniu studiów lekarskich w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, skierowano mnie do Wojskowego Zespołu Sanatoryjnego w Ciechocinku, w styczniu 1965r.

Copyright by Jan Kwaśniewski & PAKT s.c. - wszelkie prawa zastrzeżone. / 01-07-2006wicej »
Wielkanoc.

Życzenia Wielkanocne.

   Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, chciałem złożyć najlepsze życzenia wszystkim Optymalnym. Dla tych, którzy przestrzegają nakazów religijnych...

foto: T.K. / 13-04-2006wicej »
Promocja w sklepie internetowym.

Szanowni Państwo,

   Informuję zainteresowane osoby, że jedynie do poniedziałku (17-04-06r.) w Sklepie "Żywienie Optymalne", w promocji uprawniającej nabywcę do wzięcia udziału w konkursie, będzie dostępny "Kalendarz 2006r. z autografem". Nagrodą będzie tygodniowy pobyt w Arkadii Ciechocinek dla jednej osoby, obejmujący również spotkanie i konsultację z lek. med. Janem Kwaśniewskim. Regulamin konkursu wkrótce.

                                                               T.K.

12-04-2006
Wielkanoc.

Świąteczne zakupy. (cz. II)

        Jak robić zakupy?
   W jednym kg szpiku kostnego, wołowego  jest aż 8220 kcal. W jednym kg szpiku zawarte jest 32 g białka o najwyższej wartości biologicznej i 900 g najlepszego tłuszczu. Kilogram kości szpikowych kosztuje około 0,4 zł, a jeden kg szpiku można uzyskać...

/ 12-04-2006wicej »
Wielkanoc.

Świąteczne zakupy. (cz. I)

        Jak robić zakupy?
   Aby dobrze jeść, tanio kupując, trzeba nauczyć się składu chemicznego produktów spożywczych i kupować te, w których jest najwięcej tłuszczu i białka. Nie wolno oszczędzać na jedzeniu! Własnego organizmu...

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 11-04-2006wicej »
Sklep internetowy.

Żywienie Optymalne.
   Szanowni Państwo! 

  Z przyczyn obiektywnych, dziś zdjąłem z oferty Sklepu Internetowego "Żywienie Optymalne", książkę "Żywienie Optymalne" - (OSBO - wydanie III) do czasu ustalenia przez wydawcę realnego terminu ukazania się tej książki.

   W związku z tym, wszystkie osoby które zamówiły wydanie III "Żywienia Optymalnego" otrzymają w prezencie od Firmy PAKT s.c. wydanie II, a zamówienia i ich realizację na wydanie III, Sklep Internetowy rozpocznie po fizycznym dostarczeniu przez wydawcę zamówionego towaru.

                                                                                           T.K.
19-03-2006
Sklep internetowy.

Żywienie Optymalne.
   Szanowni Państwo!
Dla osób, które zechcą zakupić w Sklepie Internetowym "Żywienie Optymalne" książkę "Żywienie Optymalne" (OSBO) uzupełniłem materiał dźwiękowy o trzy pilki - fragnenty czytane przez Jana Kwaśniewskiego, a dotyczące: "pustych" kalorii i NNKT z tłuszczu zwierzęcego, jajek i mleka. Pliki te nie zmieściły się  na bezpłatną płytę - CD prezent - dodawaną do każdej zakupionej w sklepie książki. W związku z tym osoby, które zechcą pobrać i wysłuchać te materiały, zapraszam pod wskazany adres:
- http://dr-kwasniewski.pl/sklep/product_info.php?products_id=60

                                                               T.K.

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 11-03-2006
Sklep internetowy.

Szanowni Klienci.
  
     Z okazji pierwszych 100 dni działalności sklepu internetowego „Żywienie Optymalne” przypadających dziś, firma „PAKT” s.c. postanowiła ufundować nagrodę (tygodniowy pobyt w Arkadii Ciechocinek dla jednej osoby, obejmujący również spotkanie i konsultację z lek. med. Janem Kwaśniewskim), wyłącznie dla Klienta sklepu, którzy już nabył, bądź nabędzie do Świąt Wielkanocnych „Kalendarz z autografem na 2006r.”.

   Regulamin Konkursu zamieszczę wkrótce w Sklepie „Żywienie Optymalne” i na stronie internetowej www.dr-kwasniewski.pl.
Zapraszam zainteresowane osoby do uczestnictwa w tym Konkursie.

                                                                   Tomasz Kwaśniewski.

10-03-2006
Dodatek specjalny.

Żywienie Optymalne.
   Szanowni Państwo!
Dla osób, które zechcą zakupić w Sklepie Internetowym "Żywienie Optymalne" książkę "Żywienie Optymalne" (OSBO) zamieściłem  fragnent czytany przez Jana Kwaśniewskiego, a dotyczący  "diety japońskiej", która skrupulatnie stosowana daje dobre efekty zdrowotne. Plik ten nie zmieścił się  na bezpłatną płytę - CD prezent - dodawaną do każdej zakupionej w sklepie książki. W związku z tym osoby, które zechcą pobrać i wysłuchać ten materiał, zapraszam pod wskazany adres:
- http://dr-kwasniewski.pl/sklep/product_info.php?products_id=60

                                                               T.K.

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 09-03-2006
Nowość w sklepie.

Żywienie Optymalne - reprint.

   Szanowni Państwo!,
   Już od dziś zainteresowane osoby mogą składać zamówienia na reprint wydanej w 1990r. książki - Żywienie Optymalne autorstwa Jana Kwaśniewskiego. Zamówienia te będą realizowane natychmiast po otrzymaniu egzemplarzy od wydawcy, czyli Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych. Przypuszczalny termin wydania - połowa marca.

   Dla zainteresowanych osób zamieściłem fragment "Wstępu" do wydania III, czytany przez Jana Kwaśniewskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Czas trwania nagrania na CD-prezencie uaktualnię po jego opracowaniu.

                                                                            T.K.

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 28-02-2006wicej »

5 6 7 8 9 10 11 12 13 

Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski