Aktualności

Nowość w sklepie.

Dieta Optymalna-dieta idealna.

   Od dziś w ofercie sklepu internetowego "Żywienie Optymalne" dostępna jest książka "Dieta Optymalna - dieta idealna", której wydawcą jest WGP. Z uwagi na ostatnio drukowane, krytyczne publikacje w miesięczniku JAMA na temat diety niskotłuszczowej, zamieściłem stosowny fragment z bezpłatnego dodatku CD - prezentu dodawanego do każdej zamówionej książki.


Niepowtarzalna oferta dla zainteresowanych:

   - pierwsze 10 szt. książki zamówione w sklepie internetowym "Żywienie Optymalne", prócz standardowych bezpłatnych dodatków wymienionych w ofercie, będzie zawierać również własnoręczny podpis współautora Diety Optymalnej-diety idealnej - pana red. Marka Chylińskiego.

                                                                        T.K.

23-02-2006
Nowość w sklepie.

Dieta Optymalna.

   Od dziś w ofercie sklepu internetowego "Żywienie Optymalne" dostępna jest książka "Dieta Optymalna", której wydawcą jest WGP. Z uwagi na ostatnio drukowane, krytyczne publikacje w miesięczniku JAMA na temat diety niskotłuszczowej, zamieściłem stosowny fragment z bezpłatnego dodatku CD - prezentu dodawanego do każdej zamówionej książki.


Niepowtarzalna oferta dla zainteresowanych:

   - pierwsze 10 szt. książki zamówione w sklepie internetowym "Żywienie Optymalne", prócz standardowych bezpłatnych dodatków wymienionych w ofercie, będzie zawierać również własnoręczny podpis współautora Diety Optymalnej - pana red. Marka Chylińskiego.

                                                                        T.K.

19-02-2006
Miesięcznik Stowarzyszenia
OPTYMALNI - miesięcznik OSBO.

Wspaniała sprawa (cz. 2).

   We wrześniu 2005r. miałam szczęście spotkać w czasie wizyty lekarskiej  u dr-a Cichockiego w Arkadii Ciechocinek dr-a Jana Kwaśniewskiego, którego ubawiła moja odpowiedź na pytanie - "Jak długo..."

14-02-2006wicej »
Miesięcznik Stowarzyszenia

  OPTYMALNI - miesięcznik OSBO.

Wspaniała sprawa (cz. 1).

   W miesięczniku OPTYMALNI nr 78 z lutego 2006r. na stronie 22 i 23 opublikowano wypowiedź lekarki, pani Barbary Basty z Virginii z US, o wpływie Żywienia Optymalnego na jej organizm...

10-02-2006wicej »
JAMA.

Twierdzenie, którego nigdy nie sprawdzono.

   "The hypothesis that a low-fat dietary pattern can reduce breast cancer risk has existed for decades but has never been tested in a controlled intervention trial...
more...

Panu Janowi Ł. dziękuję za przesłanie linku.

                                                             T.K.

09-02-2006
Dodatek specjalny.

Żywienie Optymalne.
   Szanowni Państwo!
Dla osób, które zechcą zakupić w Sklepie Internetowym "Żywienie Optymalne" książkę "Żywienie Optymalne" zamieściłem  fragnent czytany przez Jana Kwaśniewskiego, a dotyczący postępowania kobiet stosujących ŻO w ciąży, połogu i karmieniu niemowląt. Plik ten nie zmieścił się  na bezpłatną płytę - CD prezent - dodawaną do każdej zakupionej w sklepie książki. W związku z tym osoby, które zechcą pobrać i wysłuchać ten materiał, zapraszam pod wskazany adres: Dodatek specjalny do CD prezentu - Jan Kwaśniewski - "O ciąży, połogu i karmieniu niemowląt"

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 03-02-2006
Badania

Żywienie Optymalne na Białorusi.

   Odpowiedź na list od prof. Gorochowa (cz.II)

Ciśnienie krwi u ludzi bywa niskie w dwóch przypadkach: gdy organizm podnosić go nie może i gdy podnosić go nie potrzebuje. Najniższy poziom ciśnienia krwi  znalazł Max ...

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 30-01-2006wicej »
Dodatek specjalny.

Odpowiedzi na listy I.
   Szanowni Państwo!
Dla osób, które zechcą zakupić w Sklepie Internetowym "Żywienie Optymalne" książkę "Odpowiedzi na listy" cz. I - zamieściłem jedną z odpowiedzi Jana Kwaśniewskiego. Plik ten nie zmieścił się na bezpłatną płytę - CD prezent - dodawaną do każdej zakupionej w sklepie książki. W związku z tym osoby, które zechcą pobrać i wysłuchać ten materiał, zapraszam pod wskazany adres: Dodatek specjalny do CD prezentu - Jan Kwaśniewski - "Odpowiedzi na listy" cz.I - "O wnuczku".

                                                               T.K.

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 27-01-2006
Badania

Żywienie Optymalne na Białorusi.

   Odpowiedź na list od prof. Gorochowa (cz.I)

   Dziękuję za list i informacje o korzystnych w skutkach praktycznego stosowania Żywienia Optymalnego u chorych, a także o problemach, które pojawiają się u niektórych chorych.
   Zaparcia... 

Copyright by Jan Kwaśniewski - wszelkie prawa zastrzeżone. / 25-01-2006wicej »
Dodatek specjalny.

Odpowiedzi na listy II.
   Szanowni Państwo!
Dla osób, które zechcą zakupić w Sklepie Internetowym "Żywienie Optymalne" książkę "Odpowiedzi na listy" cz. II - zamieściłem odpowiedź na list Jana Kwaśniewskiego dotyczącą szkodliwości stosowania Diety Optymalnej. Plik ten nie zmieścił się na bezpłatną płytę - CD prezent - dodawaną do każdej zakupionej w sklepie książki. W związku z tym osoby, które zechcą pobrać i wysłuchać ten materiał, zapraszam pod wskazany adres: Dodatek specjalny do CD prezentu - Jan Kwaśniewski - "Odpowiedzi na listy" cz.II - "Bawienie się w DO".

                                                                  T.K.

19-01-2006

6 7 8 9 10 11 12 13 14 

Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski