Artykuły opublikowane

Głodówki.

Cukrzyca, głodówki.

     Mam 75 lat i od początku listopada stosuję żywienie optymalne. Od 15 lat chorowałam na cukrzycę, brałam po 3 tabletki diaprelu, a cukier miałam wysoki. Po 2 tygodniach żywienia optymalnego poczułam się tak dobrze, że odstawiłam tabletki, a po tygodniu bez tabletek cukier spadł z 222 na 157. Od chwili zachorowania nigdy nie miałam tak niskiego cukru we krwi.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 05-08-2006wicej »
Cukrzyca.

Cukrzyca, choroba wieńcowa, miażdżyca.    

     Postanowiłam napisać do Pana, aby podziękować za to, że Pan istnieje i że uzdrowił Pan tak wielu ludzi, do których zaliczam się i ja.
     Mam 57 lat i od przeszło 30 lat chorowałam na cukrzycę, miałam kamienie w woreczku, miałam zawał i silną miażdżycę, przy niewielkich wysiłkach odczuwałam silne bóle w piersiach. Brałam duże dawki insuliny, a cukier nie spadał poniżej 250, osiągał nawet 296, a OB było w granicach 50.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 04-08-2006wicej »
Mleko.
Karmienie niemowląt.

     Pół roku temu urodziłam córkę. Dziecko było słabe i bez przerwy chorowało: zapalenia płuc, zapalenia oskrzeli, spastyczne zapalenie oskrzeli, a karmiłam ją piersią.
     Od 3 miesięcy żywię się optymalnie i stał się cud. Dziecko nie zachorowało na żadną infekcję przez ostatnie 3 miesiące. Wszyscy w rodzinie chorowali w styczniu na grypę, a tylko ja i moja córka byłyśmy zdrowe.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 03-08-2006wicej »
Szanowny panie jaroszu!.

Stłuszczenie wątroby.

     Mam 21 lat i już od 4 miesięcy stosuję dietę optymalną. Wszystko, łącznie z badaniami morfologicznymi, wskazuje na to, że ten sposób żywienia dobrze wpływa na mój organizm i moje samopoczucie. Mam jedną wątpliwość.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 02-08-2006wicej »
Niepłodność.

Niepłodność.

     Jesteśmy z mężem przeszło 10 lat po ślubie i mimo wieloletnich starań nie doczekaliśmy się potomstwa. Przeszliśmy wszystkie możliwe badania, zwiedziliśmy wiele klinik w całym kraju, bez skutku. Jesteśmy wykończeni psychicznie i finansowo. Nie widzimy sensu dalszego życia. Brak dziecka jest dla nas najgorszym wyrokiem. Czy gdybyśmy przeszli na Żywienie Optymalne, które jest tak skuteczne w wielu chorobach, będziemy mieli szanse na dziecko?
                                                                                              K.P.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 01-08-2006wicej »
Prądy selektywne.

Astma oskrzelowa.

     O Pańskim leczeniu Dietą Optymalną dowiedziałam się od swej siostry (jest lekarzem, mieszka w Makowie Podhalańskim). Przywiozła mi książkę. Po jej przeczytaniu miałam spore wątpliwości. Trudno było uwierzyć, że taka tłusta dieta dała siostrze tak dużo siły i tak bardzo dużo chęci do życia. Moja siostra i jej znajomi lekarze stosują Dietę Optymalną.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 31-07-2006wicej »
Autoagresja.

Dieta jarska, a choroby z autoagresji.
    
     Od pięciu lat choruję na toczeń rumieniowaty (lupus erythematodus) za zmianami chorobowymi głównie w nerkach. Przez kilka miesięcy brałam kortizon po 40mg dziennie. Powoli wyniki badań dotyczące wydolności nerek pogarszały się. W listopadzie 1998r zaczęłam ponownie brać kortizon w tej samej dawce i brałam go przez kilka miesięcy, ale wyniki systematycznie ulegały pogorszeniu.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 30-07-2006wicej »
Alkoholizm.

Marskość wątroby.
    
     Szanowny Doktorze! Przesyłam kartę informacyjną ze szpitala. Jeżeli można prosić o jakieś zalecenia do tej choroby, to bardzo będę wdzięczny.
                                                                                   K.H.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 29-07-2006wicej »
Kolagenoza.

Choroba Stilla.

     Kiedy 4 lata temu jakimś trafem udało mi się zdobyć "Dietę optymalną", otworzyłem ją akurat na stronie, gdzie wyszczególniał Pan, co jest jadalne, a co niejadalne. Widząc wśród produktów niejadalnych miód, moją ukochaną kaszę gryczaną, jabłka i inne owoce pomyślałem, że Pan kompletnie zwariował nie zadałem sobie trudu przeczytania całej książki, czego gorzko obecnie żałuję.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 28-07-2006wicej »
Jak długo?

"O zaleceniach dietetycznych wspłóczesnej medycyny".

     Jak długo jeszcze będzie Pan mącić w głowach, obiecując ludziom świetne zdrowie przy stosowaniu "bomby cholesterolowej" z wykluczeniem warzyw i owoców?
Medycyna na całym świecie na podstawie badań ostrzega przed tłuszczami zwierzęcymi, nadmiarem żółtka jaj, bo prowadzą one do miażdżycy i zawału, a tu znalazł się "prorok tłustego żywienia", który nie bacząc na złe następstwa spożycia w nadmiarze tłuszczów i jaj, prowadzi ludzi do nieszczęścia.

Copyright by Jan Kwaśniewski. / 27-07-2006wicej »

5 6 7 8 9 10 11 12 

Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski