Prasa

Spotkanie we Lwowie.

Zaproszenie do Opery Lwowskiej.

   W dniu 14 maja 2006r. o godz. 15.00 Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Bractw Optymalnych imieniem Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka z siedzibą w Jaworznie ma zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste spotkanie ze światowej sławy polskim lekarzem z Ciechocinka doktorem Janem Kwaśniewskim, twórcą Nowoczesnej Medycyny Ludzkiej, autorem bestsellerów „ŻYWIENIE OPTYMALNE”, „DIETA OPTYMALNA”, „TŁUSTE ŻYCIE”, „ODPOWIEDZI NA LISTY”, „JAK NIE CHOROWAĆ?” i innych.
     Dowiecie się Państwo,...

źr. inf. GAZETA LWOWSKA nr 335 / 21-03-2006wicej »
Przegląd nr 39 (248)

Tajemnice diety optymalnej.
Za co Wałęsa kocha Kwaśniewskiego.
  
Teresa Szczepanek z Ustronia (w domu wczasowym Magnolia prowadzi wczasy optymalne) zje na obiad zupę kolagenową, czyli wywar z kości i nóżek ze skwarkami. Dziś doda smak ogórkowy. Na drugie danie będzie mięso wieprzowe smażone w głębokim tłuszczu, do tego porcja ziemniaków polanych masłem i malutki talerzyk mizerii z najtłustszą śmietaną. Po południu wigoru doda kawa z łyżką łoju. Pytanie o kolację wywołuje oburzenie, bo, zdaniem pani Teresy, optymalni nie są obżartuchami. Żywią się tłuszczem, ale z umiarem.

źr.inf. Przegląd nr 39/04 / 21-09-2004wicej »
VIVA! - nr 188 13 kwietnia 2004

Znienawidzony przez (...).Jedyny Kwaśniewski ceniony przez  Lecha Wałęsę.
To przypadkowa zbieżność nazwisk?
Zupełnie przypadkowa.
- Lecz większość, słysząc hasło „dieta Kwaśniewskiego”, myśli o prezydenckiej zupie kapuścianej.

źr.inf. VIVA! / 09-04-2004wicej »
VITA.
Jedz tłusto i chudnij.
 Nie liczysz kalorii. Jesz golonkę, smalec, dużo jajek. A mimo to chudniesz. Czyżby odkryto wreszcie doskonały sposób na szczupła sylwetkę? Co to jest ?Jest to system odżywiania przeznaczony dla dorosłych i dzieci. Autor diety, lekarz dr Jan Kwaśniewski, nazwał ją żywieniem optymalnych. Jadłospisy zostały tak skomponowane, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie każdego organizmu.
22-03-2004wicej »
Dieta Kwaśniewskiego leczy nadciśnienie i cukrzycę.

Tłusto, tłuściej, optymalnie.
   Na śniadanie jajecznica na smalcu i kawałek podgardla, na obiad golonka ze skórą, na kolację salceson i placek serowy. Po kilku dniach takiej diety spada cholesterol, ustępuje cukrzyca, waga leci w dół - obiecują optymalni.
     Na diecie optymalnej, opracowanej przez doktora Jana Kwaśniewskiego blisko dwadzieścia lat temu, są już prawie 3 miliony Polaków.

źr. inf. Gazeta Pomorska / 14-03-2004wicej »
Odstawiona insulina

Żywienie Optymalne.
"Zmieniło się moje życie .."

Stosowanie żywienia optymalnego poprawiło stan zdrowia wielu osób, m.in. Lecha Wałęsy, który chorował na cukrzycę.
     Uznane autorytety naukowe jednak negują żywienie optymalne w leczeniu cukrzycy i innych schorzeń, którego autorem jest dr Jan Kwaśniewski. Polega ono na stosowaniu potraw z dużą zawartością tłuszczów i jajek (dominują żółtka), przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum węglowodanów i białka.

źr. inf. Gazeta Pomorska / 11-03-2004wicej »
FOCUS nr 3 (102) marzec 2004

Tłusto, czyli zdrowo?

Słonina, skwarki, smalec i żółtka jaj to samo zdrowie. Miód to śmierć, a jabłko trucizna - zgodnie twierdzą zwolennicy diety doktora Jana Kwaśniewskiego. Czy mają rację?

cd. dostępny będzie wkrótce pod linkiem podanym w źr.inf..

T.K.

źr. inf. FOCUS / 21-02-2004wicej »
Kujawy (nr 298) 13 lutego 1974r

Sposób na nerwice?

„Tak chciałabym, aby tatuś był zdrowy, nie mogę już patrzeć na jego cierpienia. Jestem pełna wiary, że na pewno dr Kwaśniewski pomoże mojemu tatusiowi i go wyleczy. Jak załatwić, aby mój ojciec mógł być pod jego opieką, a ja żebym mogła spokojnie kontynuować dalszą naukę?. Jestem uczennicą szkoły zawodowej, którą kończę w czerwcu i mam zamiar uczyć się dalej w technikum chemicznym. Mój ojciec jest pracownikiem fizycznym zatrudnionym od 1946 r. w zakładach „Stomil” jako ślusarz. Zachorował nagle w czasie pracy w ubiegłym roku. Jest na zwolnieniu lekarskim. Bardzo cierpi, ma straszne bóle prawej dolnej kończyny. Ten ból budzi tatusia nawet w nocy. Lekarze proponują rentę inwalidzką, a ojciec ma 54 lata i chciałby jeszcze pracować. Jest dobrym człowiekiem i ojcem rodziny, kocham go i dlatego chciałabym mu pomóc”.

źr.inf. archwum dr-a J.K. / 06-02-2004wicej »
ANGORA (nr 4/04) 25 sytcznia 2004r.

„Zdrowo jeść, zdrowo żyć”
Szpinak czy golonka?

W związku z zamieszczonym w 2 numerze ANGORY przedrukiem z „Rzeczpospolitej” – wywiad z prof. dr. hab. Wiktorem B. Szostakiem – proponuję zapoznać się szerzej i bardziej obiektywnie z tematyką żywienia optymalnego dra J. Kwaśniewskiego.

źr. inf. ANGORA / 20-01-2004wicej »
Kujawy (nr 293) 9 stycznia 1974 r.

Sposób na nerwice?

- To o czym będę mówił jest więcej niż odmienne od ogólnie przyjętych pewników – zastrzegł na wstępie.

Mimo pozorów dyletanctwa, o które mnie pomawiano, wszystko oparte jest na chemii, fizyce, logice, wynikach badań wielu naukowców, poparte wreszcie efektami leczenia i przypadkami wyleczenia chorych z chorób dotychczas uważanych za nieuleczalne. Miażdżyca, Buerger... Ale nie tylko.

źr.inf. archwum dr-a J.K. / 20-01-2004wicej »

1 2 

Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski