Aktualności

1%
02-01-2009
OSBO - Opganizacja Pożytku Publicznego

     Ogólnopolskie Stowarzyszenie Bractw Optymalnych im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka z siedzibą w Jaworznie jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną pod numerem 0000165877. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% podatku na rzecz takiej organizacji.

     PRZEKAŻ 1% DLA ZDROWIA 
Zbliża się okres naszych rozliczeń z fiskusem. Zachęcamy wszystkich optymalnych do skierowania 1% podatku na rzecz OSBO. Stowarzyszenie będzie mogło uzyskane pieniądze przeznaczyć, zgodnie z zadaniami statutowymi, na bardzo ważne cele, a przede wszystkim na:
1) Sponsorowanie pobytu w Arkadiach i domach wczasowych z żywieniem optymalnym dzieci i rodziców tych dzieci, których choroby prowadzą do kalectwa.
2) Sfinansowanie części badań naukowych, dotyczących żywienia optymalnego w zakresie wskazanym przez dr. Jana Kwaśniewskiego.
3) Dofinansowanie do kosztów szkoleń lekarzy i fizjoterapeutów na Ukrainie.

     Przypominamy: 
Od ubiegłego roku „jeden procent” - na wniosek podatnika - wpłaca naczelnik urzędu skarbowego. Aby było możliwe przekazanie „jednego procenta”, podatnik zgodnie z przepisami wskazuje w zeznaniu podatkowym organizację pożytku publicznego, na rzecz której ma nastąpić przekazanie odliczonej kwoty podatku, poprzez podanie jej nazwy i numeru wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Na konto fiskusa wpłacamy pełną kwotę podatku, bez odliczenia kwoty na organizację pożytku publicznego. Emeryci i renciści, chcący przekazać 1% podatku, muszą wypełnić zeznanie roczne PIT 37. Zarząd Główny OSBOwww.optymalni.org.pl - Organizacja Pożytku Publicznego
[Wstecz]


Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski