Prezentacja żywności optymalnej

Prezentacja Pieczywa Optymalnego

Producent pieczywa optymalnego - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Janiccy Regina, Dariusz z siedzibą w Chludowie k/Poznania oferuje do sprzedaży wysyłkowej pieczywo optymalne oparte na recepturach dra Jana Kwaśniewskiego oznaczone znakiem "ŻO".
Sprzedaż jest prowadzona dla odbiorców indywidualnych i hurtowych.

Szczegółowe informacje na temat możliwości zaopatrzenia się pieczywo i wyroby cukiernicze zgodne z zaleceniami Żywienia Optymalnego  Pana Dr-a Jana Kwaśniewskiego znajdą Państwo pod następującym adresem:      PPH Janiccy

źródło inf. PPH Janiccy / 01-01-2004wicej »
Prezentacja Wędlin Optymalnych

Szanowni Państwo
Przedstawiam ofertę optymalnych wyrobów wędliniarskich, produkowanych przez Zakłady Mięsne w Krotoszynie. Produkty te po wielomiesięcznych badaniach laboratoryjnych uzyskały akceptację Dr-a Jana Kwaśniewskiego - jako wyroby zgodne z zaleceniami Żywienia Optymalnego, czego potwierdzeniem jest umieszczenie na etykietach zastrzeżonego znaku towarowego ŻO.
Wkrótce w osobnym oknie opiszę każdy z oferowanych produktów, zwracając szczególną uwagę na ich przydatność w zaleceniach Diety Optymalnej.

Ofertę i zasady zakupu oraz wszelkie informacje pozwalające Państwu  zaopatrzyć się wędliny optymalne uzyskać można pod następującym adresem: Zakłady Mięsne Krotoszyn

T.K.

źródło inf. ZM Krotoszyn / 01-01-2004wicej »


Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski