Aktualności

Wyniki głosowania.
10-10-2011

 

Szanowni Państwo,  
chciałem serdecznie podziękować władzom miejskim, wojewódzkim i krajowym SLD, za akceptację mojej Kandydatury i umożliwienie mi startu z Listy Wyborczej nr 3.
     Uzyskałem 480 głosów - za każdy bardzo serdecznie dziękuję.
Decyzja o kandydowaniu nie przyszła mi łatwo, ponieważ zdawałem sobie sprawę z tego, że szanse uzyskania mandatu są małe.
     Jednak warto było podjąć ten wysiłek, który postawił mnie w zupełnie nowej, odmiennej od dotychczasowej sytuacji życiowej.
Warto było, ponieważ nie byłem osamotniony. Wsparło mnie Ogólnopolskie Stowarzyszenie Optymalnych im. Adama Jany oraz wiele przychylnych mi osób, za co jestem im wdzięczny.
     Zdobyte doświadczenia, które  z całą pewnością wykorzystam w przyszłości, były wspaniałą lekcją życiową nie tylko dla mnie, dla mojej najbliższej Rodziny, ale i dla tych wszystkich naszych Przyjaciół, którzy emocjonalnie podeszli w tym roku do aktu wyborczego. Dziękuję.

     Ze szczególną estymą zwracam się do Prezesa OSO i Członków  Stowarzyszenia:
Panie Bogdanie Tkocz, drodzy Przyjaciele,
dzięki  waszej pracy, dzieło Adama Jany - społeczne propagowanie Diety Optymalnej lek. med. Jana Kwaśniewskiego będzie się dynamicznie i harmonijnie rozwijać w przyszłości, o co wspólnie zadbamy, a czego życzę Wam i Prezesowi OSO z okazji zbliżającej się pierwszej rocznicy Jego Prezesury.

                                                                          Tomasz Kwaśniewski.[Wstecz]


Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski