Aktualności

Dlaczego warto zamówić prenumeratę miesięcznika „Optymalni”?
11-11-2011

 

 

 


     Wszystkim naszym Prenumeratorom dziękujemy za dotychczasową współpracę i zapraszamy do dalszej, w roku 2012. Miesięcznik „Optymalni” jako jedyne pismo zajmujące się stricte tematyką optymalną, jest narzędziem promocji i informacji o żywieniu optymalnym i naszym środowisku. Mamy nadzieję, że dalej będą Państwo z nami.
     Na pewno przyznacie, Drodzy Czytelnicy, że zarówno wygoda korzystania z prenumeraty miesięcznika „Optymalni” jak i korzyści płynące z jego lektury są nie do przecenienia:

  1. Prenumerata gwarantuje regularne otrzymywanie każdego numeru - jeżeli zaprenumerujesz „Optymalnych”, żadna wiadomość Ci nie umknie.
  2. Co miesiąc dostaniesz miesięcznik prosto do domu, w dodatku z reguły wcześniej niż inni, którzy kupują go w kioskach, Empik-ach czy punktach sprzedaży!
  3. Znajdziesz się w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja i cel. Są to początkujący i średniozaawansowani optymalni, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na naszych łamach (do czego ciągle zachęcamy) - są to również „starzy wyjadacze” (długoletni optymalni, lekarze, dietetycy), których rady są przecież bezcenne. Łączy nas jeden cel – popularyzacja żywienia optymalnego. Pamiętajmy – razem możemy więcej!

 

     Chcemy również zachęcić do zaprenumerowania naszego miesięcznika wszystkich tych, którzy kupują go co miesiąc w kioskach, Empik-ach czy innych punktach sprzedaży.

Pomimo istnienia w kraju kilku firm kolportażowych, wciąż trudne okazuje się zapewnienie powszechnego i równomiernego dostępu do naszego miesięcznika we wszystkich zakątkach kraju. W jednych kioskach nakład szybko zostaje sprzedany, bo popyt jest większy niż przydzielona przez dystrybutora liczba egzemplarzy, a w innych miesięcznik „Optymalni”, wetknięty głęboko pod inne czasopisma, zostaje niezauważony i po miesiącu... wraca do nas. Otrzymujemy sporo telefonów z informacjami, że trudno jest kupić „Optymalnych” w kioskach, a tymczasem przyczyna nie leży po naszej stronie. Wychodząc na przeciw potrzebom Czytelników, podjęliśmy współpracę z siecią sprzedaży „Empik”, ale – wiadomo – nie w każdym mieście te salony się znajdują.

 

    Drodzy Państwo, 

najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie prenumeraty!
Prenumeratę można rozpocząć w dowolnym momencie, ale zachęcamy, by zrobić to właśnie teraz – by obejmowała ona cały rocznik 2012.

Zapewniamy, że będziemy dokładać wszelkich starań, by nasz miesięcznik coraz lepiej realizował oczekiwania Czytelników i zarazem wciąż znajdował swoje miejsce na coraz trudniejszym rynku wydawnictw specjalistycznych.

Chcemy, by od nowicjusza do zawodowca – każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje.

Dołącz do nas i Ty!

 

                                                 Wydawca Miesięcznika OPTYMALNI

 

 

 OSO im. Adama Jany - prenumerata.
[Wstecz]


Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski