Aktualności

W grudniowym numerze...
05-12-2011

   Nasze inicjatywy - nasze szanse.

     Szanowni Państwo. Miesiąc grudzień jest miesiącem zawsze szczególnym, to czas na refleksje, podsumowanie i ocenę dotychczasowych działań.
     Ogólnopolskie Stowarzyszenie Optymalnych jest stowarzyszeniem, które pracuje na rzecz wszystkich ludzi, bez podziału na partie czy pojedyncze interesy. Naszym głównym celem w 2011 roku było przygotowanie stowarzyszenia do działań o szerszym zakresie, tj. byśmy czynnie uczestniczyli w życiu naszego kraju, regionu, powiatu, miasta. Takie działania mają swój cel: zapoczątkowanie takich działań, które wpłyną na zmianę nawyków żywieniowych naszego narodu, a te wpłyną na kondycję społeczno-gospodarczą naszego państwa. Wszystkie problemy, które dziś się pojawiły w życiu narodów, mają swoją przyczynę, której istnienie udowodnił i odkrył doktor Jan Kwaśniewski. Słuszność i skuteczność musi być określona według włożonej i odzyskanej energii z podejmowanych działań. Próbowaliśmy poprzez zorganizowane konferencje powiadomić uczestników o dalszych planach i spowodować, by utworzyła się grupa, która jest zaangażowana w rozwój stowarzyszenia i miesięcznika. Niestety, nie wszyscy mogli w niej uczestniczyć, ale osób, które chcą dobra tej organizacji, jest wiele.
     Jak każdy rok i ten przyniósł z sobą coś nowego i zarazem zaskakującego. W tym roku najważniejsza była nasza wizyta w Sejmie na konferencji, którą zwołał pan poseł PSL Piotr Walkowski, a także uczestnictwo w wyborach parlamentarnych, związane z kandydowaniem pana Tomasza Kwaśniewskiego. Były to doświadczenia bezcenne, które zostaną wykorzystane w odpowiednim czasie. Jesteśmy zupełnie w innym miejscu historii, a nasze inicjatywy są 'twardym orzechem do zgryzienia". W przyszłym roku czeka nas jeszcze więcej pracy wymagającej poświęcenia i pełnego zaangażowania - czas na działania nie jest łatwy. (...)

                                                                           Bogdan Tkocz
                                                                          Prezes ZG OSO

Więcej – w grudniowym numerze miesięcznika „Optymalni”[Wstecz]


Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski