Prasa

Spotkanie we Lwowie.
21-03-2006

Zaproszenie do Opery Lwowskiej.

   W dniu 14 maja 2006r. o godz. 15.00 Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Bractw Optymalnych imieniem Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka z siedzibą w Jaworznie ma zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste spotkanie ze światowej sławy polskim lekarzem z Ciechocinka doktorem Janem Kwaśniewskim, twórcą Nowoczesnej Medycyny Ludzkiej, autorem bestsellerów „ŻYWIENIE OPTYMALNE”, „DIETA OPTYMALNA”, „TŁUSTE ŻYCIE”, „ODPOWIEDZI NA LISTY”, „JAK NIE CHOROWAĆ?” i innych.
     Dowiecie się Państwo,...jak przyczynowo wyleczyć prawie wszystkie choroby ludzkie, oraz jak spowodować dobrobyt na Ukrainie, oszczędzając miliardy grzywien rocznie, a także jak w oparciu o wiedzę ścisłą zbudować zdrowe społeczeństwo, bez nienawiści, chorób, głodu i wojny, bez terroryzmu i przestępczości.
     Uroczystość uatrakcyjnią polski chór mieszany „ECHO” oraz zespół pieśni i tańca „LUBAWA” z LUBOMLA. Na zakończenie spotkania o godz. 18.oo zostanie zaprezentowana opera „MOJŻESZ” na cześć Ojca Świętego Jana Pawła II.
     Bezpłatne bilety będą do odebrania w siedzibie Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej przy Rynku 17 we Lwowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

źr. inf. GAZETA LWOWSKA nr 335
[Wstecz]


Aktualności
Zapowiedzi
Dr Kwaśniewski
Żywienie Optymalne
Dieta Optymalna
Artykuły do publikacji
Artykuły opublikowane
Prasa
Kuchnia Optymalna
Prezentacja żywności optymalnej
Książki
Uroczystość w Chełmie.
wicej » 
Copyright © 2004-2015 Jan Kwaśniewski & Tomasz Kwaśniewski